תודות

האתר הוקם כמענה להצעות, בקשות, הפצרות, נדנודים ולחצים של רבים וטובים שהתגעגעו ל"פנטסיה 2000" – מאז פרוץ האינטרנט ועד שהגענו למסקנה שהגיע הזמן להיענות. תודה לכל המפצירים שלא הרפו!

תודה מיוחדת לפרופ' גל קמינקא ופרופ' דניאלה גורביץ' מאוניברסיטת בר אילן, שלא רק הפצירו ועודדו, אלא גם שכנעו את אוניברסיטת בר אילן לתמוך כספית בסריקת חלק ניכר מהגיליונות המודפסים.

תודה רבה עד מאוד ל-347 אנשים יקרים שהתגייסו לפרויקט מימון המון ב"הדסטארט" ואיפשרו לנו להשיג 107% מהתקציב שהגדרנו כהכרחי לבניית אתר איכותי. התקציב שהושג יאפשר לנו להמשיך ולפתח את האתר בעתיד. מבין התשורות הרבות שהוצעו בפרויקט המימון, חלק מהתומכים בחרו להימנות עם ידידי האתר. רשימת ידידי האתר כאן.

חן חן לכלי מי שתרמו תשורות לתומכים בקמפיין המימון: תודה להוצאות הספרים גרף, ינשוף, תמיר וידיעות אחרונות. תודה לרועי צזנה, גיא פינקלשטיין ואלון טרטמן על תשורותיהם. ובמיוחד שימחה אותנו התשורה המיוחדת בצורת דמויות בסיפורים עתידיים של הסופרות קרן לנדסמן, יעל פורמן ורותם ברוכין. הכרת תודה לחגי מרום, שניהל את קמפיין המימון במקצועיות ובמסירות.  

תודות לנעמי כרמי, ענבל שגיב-נקדימון ויעל פורמן, על עזרתן בקמפיין מימון ההמון ובניהול קבוצת פייסבוק של פנטסיה 2000. 

ולא נשכח את זכות הראשונים השמורה ל"פרויקט פנטסיה 2000" של הסופרת ורד טוכטרמן, אשר עוד בסוף המילניום הקודם העלתה לרשת סריקות של מספר גיליונות. למרבה הצער לא היה המשך לאותו פרויקט חלוצי והוא נעלם מהרשת, אבל הזרעים נזרעו והרעיון הבשיל. עכשיו.

דילוג לתוכן